• بکارگيري ۵ ايستگاه آتش‌نشاني جهت اطفا‌‌ حريق ۲ مزرعه در شهرکرد
  • برگزاري دوره‌هاي آموزشي ويژه نيروهاي جديد الورود سازمان آتش نشاني شهرکرد
  • تصويري/نشست هم انديشي پيرامون ارتقاء تعامل سازمان‌هاي تابعه شهرداري
  • جانمايي ايستگاه آتش نشاني در سطح شهر
  • خريد نردبان آتش‌نشاني نيازمند همکاري استانداري و مديريت بحران است

جانمايي ايستگاه آتش نشاني در سطح شهر

کد خبر: 62297 تاریخ انتشار: 1399/05/02
نمایش: 140
اخبار
عنايت‌الله راهنورد سرپرست سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد گفت: در راستاي خريد ماشين نردباني‌ رايزني‌هاي لازم با مديريت بحران و استانداري انجام شد تا بتوانيم بخشي از اعتبارات لازم براي خريد اين نردبان را تامين کنيم‌.
وي با اشاره به راه‌اندازي اتوماسيون و بايگاني الکترونيک بيان کرد: در گذشته نامه‌نگاري‌ها و اقدامات به صورت سنتي در اين سازمان انجام مي‌شد اما در حال حاضر اتوماسيون‌ با همکاري سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات‌ راه‌اندازي شده است‌.
راهنورد‌ با اشاره به اتمام زمان استقرار ايستگاه آتش‌نشاني در شهرک صنعتي شهرکرد خاطرنشان کرد: ۳ نيرو‌ي آتش‌نشاني در اين ايستگاه مستقر بوده که با جمع‌آوري ايستگاه اين نيروها به سازمان برگشت داده مي‌شود و بخشي از کمبود نيرو‌ رفع مي‌شود‌.
وي با اشاره به راه‌اندازي چمن مصنوعي در محله ميرآباد غربي افزود: يک قطعه زمين به مساحت ۲ هزار مترمربع در ميرآباد غربي وجود دارد که جهت احداث چمن مصنوعي فضاي مناسبي است‌.
سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد گفت: تيم ۵ نفره فني و متخصص جهت تعمير پمپ‌ها در اين سازمان راه‌اندازي شده است و ايستگاه آتش‌نشاني در سطح شهر مطابق با استانداردها‌ جانمايي شده است‌.
راهنورد تصريح کرد: برگزاري آزمون‌ جهت پايش ميزان سطح علمي نيروها و بازديد روزانه از ادارات و سازمان‌ها يکي‌ديگر از برنامه‌هاي کاري سازمان آتش‌نشاني به شمار مي‌رود‌.

افزودن دیدگاه


سرپرست سازمان

 

      عنایت‌الله راهنورد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی
شهرداری شهرکرد

 

لیست شرکت های خدمات رسانی در زمینه ایمنی ساختمان که مرد تائید سازمان آتش نشانی شهرکرد هستند، از قرار زیر است:

 
چند رسانه ای