• اعلام برندهاي مورد تاييد سازمان آتش نشاني شهرکرد
  • به مناسبت 7 مهر
  • در سال 1397 بيش از 20 هزار نفر مخاطب آموزش هاي شهروندي بودند
  • درج اشتباه نام دانشگاه آزاد در متن اخبار آتش سوزي
  • داود ملکپور آتش نشان تلاشگر، قهرمان جهان شد
يک اشتباه رسانه‌اي

درج اشتباه نام دانشگاه آزاد در متن اخبار آتش سوزي

کد خبر: 22113 تاریخ انتشار: 1398/04/22 11:22:26
نمایش: 107
اخبار
در تاريخ 9 تيرماه بخشي از مزرعه دانشگاه شهرکرد دچار حريق شده بود که به اشتباه در رسانه ها دانشگاه آزاد بازتاب داده شده بود.

به گزارش ايرنا، اين سازمان روز پنجشنبه با ارسال نمابري به رسانه‌هاي چهارمحال و بختياري تصريح کرد: در خصوص خبري مبني بر آتش سوزي مزرعه دانشگاه آزاد واحد شهرکرد به نقل از سازمان آتش نشاني شهرکرد، لازم به ذکر است که استفاده از نام دانشگاه آزاد اسلامي اشتباه رسانه‌اي در انتشار خبر بوده است، که از طرف رسانه‌ها صورت گرفته و اين سازمان در هيچ رسانه رسمي نامي از دانشگاه آزاد قيد نکرده است.

اين سازمان اعلام کرد: در خصوص کليت خبر نيز اصل ماجرا از اين قرار بوده که بخشي از مزرعه چهار هکتاري دانشگاه شهرکرد دچار حريق مي‌شود که به سرعت با حضور آتش نشاني اطفا شده است و از گسترش حريق جلوگيري مي‌شود.

به گفته روابط عمومي اين سازمان، متن اين خبر (بدون ذکر نام دانشگاه آزاد) در گروه همکاران سازمان ذکر مي‌شود که ابداً به عنوان خبر رسمي تلقي نمي‌شود.
در پايان اين سازمان تاکيد دارد: در اين خصوص ضمن درخواست جدي از رسانه‌ها جهت پيگيري اخبار از رسانه رسمي سازمان آتش نشاني شهرکرد به نشاني http://125.shahrekord.ir/ اميد داريم هيچ گاه، حادثه‌اي در دانشگاه آزاد شهرکرد رخ ندهد.

افزودن دیدگاه


رئیس سازمان

مجید علیپور
مدیر عامل سازمان آتش نشانی

شرکت‌های مورد تائید سازمان


لیست شرکت های خدمات رسانی در زمینه ایمنی ساختمان که مرد تائید سازمان آتش نشانی شهرکرد هستند، از قرار زیر است:

چند رسانه ای