• اعلام برندهاي مورد تاييد سازمان آتش نشاني شهرکرد
  • به مناسبت 7 مهر
  • در سال 1397 بيش از 20 هزار نفر مخاطب آموزش هاي شهروندي بودند
  • درج اشتباه نام دانشگاه آزاد در متن اخبار آتش سوزي
  • داود ملکپور آتش نشان تلاشگر، قهرمان جهان شد
7 مهر روز ايمني و آتش‌نشاني

از پرسنل تلاشگر سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد تقدير شد

مدیران، مسئولان و خانواده‌ها در کنار آتش نشان ها بودند

کد خبر: 11903 تاریخ انتشار: 1397/07/08
نمایش: 1240
اخبار
شامگاه هفت مهرماه، روز ايمني و آتش نشاني از پرسنل تلاشگر و فداکار سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد به پاس يک سال خدمت صادقانه توسط مديران و مسئولان تقدير به عمل آمد.
مراسم ۷ مهر در شهرکرد برگزار شد
 
 
مراسم تجليل از خانواده آتش‌نشاني با حضور رياست و پرسنل #سازمان_آتش‌نشاني_و_خدمات_ايمني_شهرکرد به همراه خانواده‌ي ايشان در شامگاه ۷ مهر ماه روز ايمني و آتش‌نشاني برگزار شد. 
 
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد:

مجيد عليپور رياست سازمان آتش‌نشاني ضمن تقدير از پرسنل، برنامه‌هاي پيش روي اين سازمان از قبيل احداث ايستگاه مرکزي، احداث مدرسه ايمني و آتش‌نشاني، بازسازي ايستگاه ناحيه غرب و... ايضا بخشي از عملکرد آتش نشاني را براي حضار بازگو کرد. در ادامه نورالله غلاميان شهردار شهرکرد و مهندس نظري معاون محترم استاندار به ايراد سخنراني پرداختند.

در اين مراسم از قهرمانان ورزشي سازمان که موفق به کسب افتخارات ملي شده بودند، تقدير به عمل آمد. در ادامه از کتاب آقاي ياشار رفيعي که با حمايت #سازمان_آتش‌نشاني_و_خدمات_ايمني_شهرکرد به چاپ رسيده است نيز رونمايي شد. اين کتاب از اولين پژوهش‌هاي بومي در خصوص توانبخشي آتش‌نشانان در کشور به حساب مي‌آيد.
در اين مراسم ضمن گرامي داشت شهداي آتش‌نشان با اجراي شاهنامه‌خواني و آيين پهلواني به وجه حماسي شغل #آتش_نشاني توجه ويژه‌اي شد.
در اين مراسم مسئولان استاني، معاونت استانداري، شهردار و فرماندار محترم، اعضاي شوراي شهر، مديران شهرداري و ايضا مديران اسبق #آتش‌نشاني و شهرداري در کنار خانواده آتش‌نشاني اين شب را گرامي داشتند.


لازم به ذکر که ماموران سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهرکرد در سال 96 بالغ بر 1243 ماموريت را با موفقيت عملياتي کرده اند که اين رقم در پنج ماهه‌ي آغازين سال 97 به تعداد 505 ماموريت مي رسد.
 
 
 
 

افزودن دیدگاه


رئیس سازمان

مجید علیپور
مدیر عامل سازمان آتش نشانی

شرکت‌های مورد تائید سازمان


لیست شرکت های خدمات رسانی در زمینه ایمنی ساختمان که مرد تائید سازمان آتش نشانی شهرکرد هستند، از قرار زیر است:

چند رسانه ای